Kontakt oss

Kontakt oss direkte via sentralbordet, eller ta kontakt med avdelingen som er aktuell for deg. Fyll ut skjemaet nederst på siden dersom du ønsker å bli kontaktet av oss.


Adresse

Besøksadresse:
Dronning Mauds gate 10,
8. etasje,
0250 Oslo

Postadresse:
Postboks 1284 Vika,
0111 Oslo

Alle områder & ledelse

John Olof Solberg
Mobil: 99 04 11 88
E-post: john.solberg@cbre.com

Einar Schiefloe
Mobil: 90 03 72 95
E-post: einar.schiefloe@cbre.com

Christer Farstad
Mobil: 97 72 32 37
E-post: christer.farstad@cbre.com

Sentralbord og Markedskontakt

Tlf: (+47) 40 00 57 66

E-post: office.oslo@cbre.com

Capital Markets

Christian Hansson
Mobil: 92 23 11 44
E-post: christian.hansson@cbre.com

Hans-Christian Birkedal
Mobil: 41 53 23 15
E-post: hans-christian.birkedal@cbre.com

Advisory & Transaction Services | Occupier

Christian Heiberg
Mobil: 99 29 85 74
E-post: christian.heiberg@cbre.com

 

Advisory & Transaction Services | Investor Leasing

Christian Høgebøl
Mobil: 90 77 52 77
E-post: christian.hogebol@cbre.com

Verdivurdering og rådgivning

Paul John Morice
Mobil: 92 24 29 38
E-post: paul.morice@cbre.com

Leietakerrådgivning

Eirik Yttervik
Mobil: 91 10 24 72
E-post: eirik.yttervik@cbre.com

 


Fyll ut de feltene du mener er nødvendige for at vi skal kunne hjelpe deg.