Kontakt oss

 

Sentralbord 

(+47) 400 05 766
office.oslo@cbre.com

John Olof Solberg
CEO
+47 990 41 188 | john.solberg@cbre.com

Einar Schiefloe
Vice MD
+47 900 37 295 | einar.schiefloe@cbre.com

Christer Farstad
COO
+47 977 23 237 | christer.farstad@cbre.com

Stian Brunes
CFO
+47 952 82 395 | stian.brunes@cbre.com

 

Strategic advisory | Corporate finance, analyse og verdivurdering

John Olof Solberg
+47 990 41 188 | john.solberg@cbre.com

Occupier Advisory & Transaction Services | Leietakerrådgivning

Einar Schiefloe
+47 900 37 295 | einar.schiefloe@cbre.com

Investor Leasing | Utleie

Toivo Møller-Pettersen
+47 988 61 111 | toivo.moeller-pettersen@cbre.com

Asset Services | Eiendomsforvaltning

Glenn Haglund
+47 954 60 446 | glenn.haglund@cbre.com


For generelle henvendelser, kontakt oss gjerne på office.oslo@cbre.com eller via kontaktskjemaet under.

Informasjon og seminarer